Manos del Uruguay Serpentina Petrona 1835
  • Manos del Uruguay Serpentina Petrona 1835
  • Manos del Uruguay Serpentina Petrona 1835
  • Manos del Uruguay Serpentina Petrona 1835
  • Manos del Uruguay Serpentina Petrona 1835

Serpentina Petrona 1835 - Manos del Uruguay

425,00 Kč S DPH

Serpentina je opravdový unikát. Vlna je nejdříve nabarvená a až poté ručně předená. Nakonec je ošetřena superwash úpravou. Hodí se na čepice, nákrčníky, silnější plédy, ale i na dětské oblečení a doplňky. Plete se z ní zábavně a rychle :D. Každý výrobek bude díky této přízi originál, protože díky ručnímu zpracování nejsou žádná dvě přadena stejná.

Každá barva je pojmenovaná po výjimečné ženě. Ráda bych Vás povzbudila k tomu, abyste si o nich zjistili víc, když s nimi pletete.

100% merino, 130m/100g.

Počet
4 ks

  • Balíček dobře zabalíme Balíček dobře zabalíme
  • Doručíme až k vám domů Doručíme až k vám domů
  • Zboží můžete do 14 dnů vrátit Zboží můžete do 14 dnů vrátit

Materiál: 100% vlna (merino superwash)

Kvůli ručnímu barvení příze se může stát, že různé šarže (várky) budou odlišné. Objednávejte, prosím, dostatek příze na vaše projekty, aby se nestalo, že se přadena budou lišit příliš.

Barevnost se může lišit podle typu monitoru Vašeho počítače.

O projektu Manos del Uruguay: Projekt podporuje ženy, které žijí na venkově. Ty mají možnost pracovat z domu, vydělat si peníze a díky tomu mohou zůstat se svými rodinami, místo nutnosti odchodu do slumů u Montevidea. Tento způsob umožňuje ženám nejenom výdělek peněz, ale i sociální kontakt s ostatními barvířkami a v neposlední řadě také vyšší sebevědomí a kvalitu života jak pro ně, tak pro jejich rodiny.

Parametry

Materiál
Vlna
Tloušťka příze
Aran
Sezóna
Zimní
Gramáž
100g
Návin
130m