Podmínky ochrany osobních údajů

Prohlášení o ochraně osobních údajů

Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě vyjma účelu použití se službou "ověřeno zákazníky", či jinak zneužity a jsou zabezpečeny proti zneužití.

 V souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR), prohlašujeme, že osobní údaje a jejich účel zpracování webem upletusi.cz jsou následující:

E-mailová adresa

E-mailovou adresu zpracováváme za účelem poskytování informací o novinkách, novém zboží a komunikací s vámi. Vaší e-mailovou adresu zpracováváme s vaším souhlasem do jeho odvolání. V případě, že se při objednávce zapojíte do programu "ověřeno zákazníky" od Heuréky, předáme Heuréce vaši e-mailovou adresu, a informaci o objednávce, aby vám mohli poslat dotazník k našemu hodnocení.

Jméno, Příjmení, Oslovení a Heslo

Tyto údaje zadáváte při registraci a zpracováváme je za účelem personalizace vašeho účtu a také pro usnadnění tvorby objednávek. Vytvořením zákaznického účtu zrychlíte opakované nákupy u nás.

 

Společnost, DIČ, Adresa, PSČ, Země a Telefon

Tyto údaje jsou potřeba pro zpracování doručení vaší objednávky

 

Zpracování ostatních údajů

Dále anonymně zpracováváme údaje o vašem procházení webu, za účelem jeho zlepšení. Tyto údaje typicky obsahují verzi prohlížeče a vaši IP adresu, navštívenou stránku a čas návštěvy. Tyto údaje sbíráme anonymně a vyhodnocujeme agregovaně. 

 

Doba zpracování údajů ainformování o Vašich právech

Vaše osobní údaje zpracováváme po dobu nutnou pro splnění smlouvy či právní povinnosti, případně po dobu po kterounám k tomu dáte informovaný souhlas. Tento můžete kdykoliv odvolat. Dále také máte právo na přístup ke zpracovávaným informacím, právo na opravu informací a právo na výmaz. V tom případě se prosím obraťte na e-mail upletusi@upletusi.cz.